כסאות מנהל

כסאות מנהל

כסאות מנהל

ריהוט משרדי בתקופה האחרונה עבר סוג של שינוי, ריהוט משרדי אינו מעביר מסר רק של נוחות ופרקטיות אלא גם מסר לעובדי החברה וללקוחות שמגיעים למשרד בכל יום. כסאות מנהלים כיום אינם נמצאים אך ורק במשרד המנהל, כסאות מנהל נועדים גם לעובדים היושבים בהם רוב שעות העבודה ונמצאים גם בבתים פרטיים לישיבה מול המחשב. ישנם דגמים רבים של כסאות מנהל בעיצובים וגדלים שונים.

במידה ואנחנו מעוניינים לקנות כסא מנהלים לבית, אין צורך להתחשב ברושם בו הוא מייצר אלא בעיקר כדאי לשים דגש על הנוחות שלו. מצד שני כסאות מנהל למשרד מעבירים מסר ללקוחות שמגיעים למשרד וכסא המנהל שנבחר הוא גורם חשוב להעברת מסר של המנהל ואופי החברה. כאשר אנו רוצים לרכוש כסא מנהלים זו נראית משימה פשוטה למדי אך חשוב לדעת מספר דברים לפני כן מכיוון שכסא זה ישמש אותו לאורך זמן רב. רצוי לבצע לפני הקנייה סקר שוק על מנת להשוות מחירים, מדובר ברהיט שיכול לעלות מאות שקלים ולכן סקר שוק יכול לחסוך לכם כסף רב. ישנם סוגים שונים של כסאות מנהל. כסאות מנהל אורטופדיים, כסאות מנהל בעל מנגנון נדנוד, כסאות מנהל בעלי גלגלים כפולים ועוד. משרד מנהל הוא חלק חשוב ביותר בהעברת מסר ללקוח שמגיע. כשהלקוח נכנס למשרד דבר ראשון שהוא ישים לב אליו הוא עיצוב המשרד והריהוט הקיים בו. אנו רוצים להעביר מסר של מקצועיות, חדשנות ומראה מסודר ונקי. כמו כן צריך לזכור שעובדי המשרד והמנהל מבלים במשרד ברוב שעות היום לכן צריך לשים דגש על נוחות ואווירה ביתית ונעימה.

מציג:
מיין עפ"י:


עולם הכיסאות המעוצבים מתחדש : המבורגר ברוס דיזיין מציגים את הקולקציה החדשה של ריהוט מעוצב ממיטב המעצבים בעולם. לאחר מחקר שוק מעמיק ולאחר ביקור בתערוכות בינלאומיות אשר בהם מופיעות כל החברות הנחשבות והמובילות בענף הריהוט המעוצב מכל רחבי העולם , לאחר למידת הנושא וסקירת השוק ובחינת העיצובים החדשים והיצרנים השונים שהופיעו בתערוכות, נעשו שיעורי הבית והמבורגר ברוס דיזיין החליטו על הקולקציה החדשה כאשר הקפדנו בראש וראשונה שמעבר לעיצובים היפים הריהוט המעוצב יהיה גם נוח. בוצעו הזמנות והנה ברוך השם אנחנו יכולים לבשר לשוק הישראלי שהגיעו הדוגמאות חדשות של כסאות מעוצבים חלקם מפלסטיק או עץ וכמובן בשילובים של מתכת פלסטיק ועץ כסאות המתאימים לבית לגן ולמשרד. כחלק מהקולקציה החדשה הבאנו גם קן מיוחד של כסאות בר מעוצבים בגבהים שונים , וכמובן לא שכחנו גם את הילדים הקטנים וגם להם הבאנו ריהוט מעוצב יוקרתי , ניתן גם במקרים מסוימים להתאים את הריהוט מועצב יוקרתי, אישית ללקוח לפי מידות מיוחדות . המבורגר ברוס דיזיין לא רק מוכרים ריהוט מעוצב אנחנו גם מאפשרים לאסוף את הריהוט באיסוף עצמי ואפשר כמובן לקבל משלוח עד לבית הלקוח . המבורגר ברוס דיזיין הינו עסק משפחתי הקיים משנת 1942 כיום כבר עובדים בהמבורגר ברוס דיזיין הדור השלישי המובילים את העסק עם מיטב החידושים והטכנולוגיה בתחום הריהוט והכיסאות המעוצבים בקווים העכשוויים המעוצבים ובמחירים ללא תחרות המבורגר ברוס דיזיין חורטים על דגלם איכות עיצוב ומחיר ללא תחרות. המבורגר ברוס דיזיין מביאים לכם ליין גדול של כיסאות מעוצבים אנחנו תמיד עם יד על הדופק ודואגים להיות הראשונים בתחום הכיסאות המעוצבים. אחד התחומים הייחודיים של המבורגר ברוס דיזיין הוא תחום הכיסאות האורתופדיים המעוצבים לתמיכה נכונה ונוחות מרבית שנועדו לאנשים היושבים הרבה שעות או סובלים מבעיות גב גם כאן אנחנו מייצגים את אחת החברות הטובות בעולם על כיסאות אלו ישנה אחריות מלאה חמש שנים . המבורגר ברוס דיזיין מחכים לכם, והצוות המקצועי ישמח לעמוד לשירותיכם ולתת לכם יעוץ מקצועי ולהתאים לכם את הכיסאות המעוצבים המתאימים לכם אישית


כל הזכויות שמורות לאתר המבורגר ברוס דיזיין ריהוט משרדי © 2010-2019
03-9303761