כסאות גינה

כסאות גינה

כסאות גינה

כסאות גינה נותנים מענה מושלם לאירוח בחצר הבית או במרפסת. כסאות גינה יכולים להגיע במגוון סגנונות ועיצובים אשר נותנים את הפתרון המושלם לעיצוב הגינה. כסאות גינה צריכים לתת מענה לאירוח לזמן ארוך וחשוב שיהיו נוחים ואיכותיים.  ישנם כסאות גינה בצבעים שונים, גבהים משתנים, משענות אשר עולות ויורדות. כסאות גינה צריכים גם לעמוד בשינוי עונות השנה ומזג האוויר. כסאות גינה בדרך כלל עשויים מפלסטיק, אלומיניום, עץ, מתכת ועוד

 

כסאות גינה העשויים מאלומיניום נותנים מענה עמיד לשינוי מזג האוויר. אלומיניום הוא חומר שלא נחלד ולכן מאוד מתאים לשימוש בכסאות גינה. אלומיניום אינו דורש טיפול, ניתן לשטוף את כסאות הגינה במים ללא שום בעיה וניתן להשאיר את כסאות הגינה מחוץ לבית בכל עונות השנה.

 

חומר נוסף נפוץ לשימוש כסאות גינה הוא ראטן סינטטי. בעבר חומר זה נחשב לעשירים בלבד אבל לאחרונה מחירו ירד והוא נהייה נפוץ בבתים רבים. ראטן סינטטי זהו חומר עשוי מסיב pvc אשר עובר תהליך ציפוי וכך חיי החומר מאפשרים את שימושו בגינות במזג אוויר מתחלף. מראהו של חומר ראטן סיננטי מאוד מזמין ומפנק וכך נותן עיצוב יוקרתי לכסאות גינה.

 

כסאות גינה העשויים מעץ הם הפופלאריים ביותר. ריהוט מעץ דורש אחזקה קלה ויש לבצע שימון של העץ כל מספר חודשים על מנת שהעץ לא יתייבש ויקבל גוון כהה. למרות האחזקה שצריך לבצע לעץ זהו היתרון שלו שכך כסאות גינה מעץ יראו כמו חדשים.

מציג:
מיין עפ"י:


עולם הכיסאות המעוצבים מתחדש : המבורגר ברוס דיזיין מציגים את הקולקציה החדשה של ריהוט מעוצב ממיטב המעצבים בעולם. לאחר מחקר שוק מעמיק ולאחר ביקור בתערוכות בינלאומיות אשר בהם מופיעות כל החברות הנחשבות והמובילות בענף הריהוט המעוצב מכל רחבי העולם , לאחר למידת הנושא וסקירת השוק ובחינת העיצובים החדשים והיצרנים השונים שהופיעו בתערוכות, נעשו שיעורי הבית והמבורגר ברוס דיזיין החליטו על הקולקציה החדשה כאשר הקפדנו בראש וראשונה שמעבר לעיצובים היפים הריהוט המעוצב יהיה גם נוח. בוצעו הזמנות והנה ברוך השם אנחנו יכולים לבשר לשוק הישראלי שהגיעו הדוגמאות חדשות של כסאות מעוצבים חלקם מפלסטיק או עץ וכמובן בשילובים של מתכת פלסטיק ועץ כסאות המתאימים לבית לגן ולמשרד. כחלק מהקולקציה החדשה הבאנו גם קן מיוחד של כסאות בר מעוצבים בגבהים שונים , וכמובן לא שכחנו גם את הילדים הקטנים וגם להם הבאנו ריהוט מעוצב יוקרתי , ניתן גם במקרים מסוימים להתאים את הריהוט מועצב יוקרתי, אישית ללקוח לפי מידות מיוחדות . המבורגר ברוס דיזיין לא רק מוכרים ריהוט מעוצב אנחנו גם מאפשרים לאסוף את הריהוט באיסוף עצמי ואפשר כמובן לקבל משלוח עד לבית הלקוח . המבורגר ברוס דיזיין הינו עסק משפחתי הקיים משנת 1942 כיום כבר עובדים בהמבורגר ברוס דיזיין הדור השלישי המובילים את העסק עם מיטב החידושים והטכנולוגיה בתחום הריהוט והכיסאות המעוצבים בקווים העכשוויים המעוצבים ובמחירים ללא תחרות המבורגר ברוס דיזיין חורטים על דגלם איכות עיצוב ומחיר ללא תחרות. המבורגר ברוס דיזיין מביאים לכם ליין גדול של כיסאות מעוצבים אנחנו תמיד עם יד על הדופק ודואגים להיות הראשונים בתחום הכיסאות המעוצבים. אחד התחומים הייחודיים של המבורגר ברוס דיזיין הוא תחום הכיסאות האורתופדיים המעוצבים לתמיכה נכונה ונוחות מרבית שנועדו לאנשים היושבים הרבה שעות או סובלים מבעיות גב גם כאן אנחנו מייצגים את אחת החברות הטובות בעולם על כיסאות אלו ישנה אחריות מלאה חמש שנים . המבורגר ברוס דיזיין מחכים לכם, והצוות המקצועי ישמח לעמוד לשירותיכם ולתת לכם יעוץ מקצועי ולהתאים לכם את הכיסאות המעוצבים המתאימים לכם אישית


כל הזכויות שמורות לאתר המבורגר ברוס דיזיין ריהוט משרדי © 2010-2019
03-9303761